Prodejní akce na KombiSystém a MultiSystém STIHL

od 29. 3. do 30. 6. 2018

Když se někdo zabere do práce na zahradě, často se od ní nedokáže odtrhnout. To ovšem není žádný problém s našim KombiSystémem nebo Multisystémem. Z jediného výkonného motoru vytvoříte několik druhů zahradního nářadí pro různá použití. Několika málo pohyby upevníte ten správný adaptér a systém je rychle připraven pro zcela jinou práci.

 Veškeré akční produkty zakoupíte výhradně u odborných prodejců STIHL.

KM 94 RC-E

Lehký KombiMotor s kruhovou rukojetí, vybavený systémem snadného startu STIHL ErgoStart, motorem STIHL 2-MIX a funkcí STIHL Ecospeed. Ecospeed umožňuje plynulou regulaci otáček přímo na ovládací rukojeti. V závislosti na konkrétní pracovní situaci tak může být snížen počet otáček pro úsporu paliva. KombiSystém se snadno transportuje a skladuje.

Běžná cena 10.890,- Kč

Akční cena 9.890,- Kč

KM 111 R

Pro profesionální použití. Zjednodušený postup pro komfortní startování, tlačítko Stop, rozšířená palivová nádrž pro delší provozní časy, papírový vzduchový filtr, kruhová trubková rukojeť, motor 4-MIX®.

Běžná cena 11.690,- Kč

Akční cena 10.590,- Kč

KM 131 R

Pro profesionální nasazení s vysokými požadavky na výkon. Režim snadného startu, Stop tlačítko, velká palivová nádrž pro méně přestávek při doplňování paliva, papírový vzduchový filtr, kruhová rukojeť, motor STIHL 4-MIX®. Objem 36,3 cm3, hmotnost 4,4 kg.

Běžná cena 12.990,- Kč

Akční cena 11.790,- Kč

MM 55

Silný pohon pro MultiSystem STIHL. Umožňuje snadnou přepravu díky sklopnému rámu a jednoduché skladování díky praktickému závěsnému oku. Práci usnadní ergonomicky umístěné ovládací prvky. Různé MultiNástroje pro ošetřování trávníku, zpracování půdy a čištění ploch se dají bez použití nářadí velmi rychle vyměnit.

Běžná cena 10.590,- Kč

Akční cena 9.590,- Kč

<
>